| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου έλεγχος προσπέλασης AI |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Κάμερα Bionular | 200W οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,10 |
| Επαλήθευση | Πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα RFID |
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Χρώμα | καφετής |
| Επικοινωνία | TCP/IP/RS485/WI-Fi/Wiegand το /USB |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| Γλώσσα | Φωνή αγγλικών, ισπανικών, τουρκικών και άλλη 20 εθνικών γλωσσών、 |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 300.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας LCD |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα προσώπου | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Οθόνη επίδειξης | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Επαλήθευση | πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος, κάρτα ταυτότητας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Χρώμα | ο Μαύρος/λευκό |
| Επικοινωνία | TCP/IP/RS485/WI-Fi/Wiegand το /USB |