| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα, διπλή κάμερα HD |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 5000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα προσώπου | 1.500 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών |
| Επίδειξη | Οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 100.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 2.8» χρώμα LCD TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου /USB |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| δικτυακή επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επίδειξη | 2.8inch TFT |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |