| Ψήφισμα | 1920 X 1080 |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ο χρόνος & η συμμετοχή, στεγανοποιούν/στεγανός |
| Wiegand | Wiegand26 εισόδου-εξόδου |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός, υπαίθριος |
| Επικοινωνία | Γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | Wiegand σε &out το /USB/RS232/RS485 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID, κωδικός QR |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Επικοινωνία | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Όνομα στοιχείων | QR έλεγχος προσπέλασης αναγνωστών κώδικα |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |