| Ψήφισμα | 1920 X 1080 |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ο χρόνος & η συμμετοχή, στεγανοποιούν/στεγανός |
| Wiegand | Wiegand26 εισόδου-εξόδου |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός, υπαίθριος |
| Επικοινωνία | Γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ψήφισμα | 1920 X 1080 |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ο χρόνος & η συμμετοχή, στεγανοποιούν/στεγανός |
| Επιλογές αποθήκευσης στοιχείων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός, υπαίθριος |
| Επικοινωνία | Γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Συχνότητα | 860-960Mhz |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | ISO 18000-6C |
| Όνομα προϊόντων | Παθητικός ανάγνωσης αναγνώστης Rfid κεραιών Uhf |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Απόσταση ανάγνωσης | 08m |