| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Όνομα προϊόντων | Ελεγκτής πορτών προσώπου |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Λειτουργία | Έλεγχος προσπέλασης, χρονική συμμετοχή, δοκιμή θερμοκρασίας |
| Γλώσσα | Αγγλικά/ισπανικά/ταϊλανδικά/ισπανικά/ιταλικά/τουρκικά/αραβικά και ούτω καθεξής |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Επικοινωνία | USB |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 5.000.000 |
| Οθόνη | 5» οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 10,000 |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα TFT LCD |
|---|---|
| Τάση | 12V |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Τύπος προσδιορισμού | Fingeprint, κάρτα ταυτότητας, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη IP 65 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών |