| Επικοινωνία | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Όνομα στοιχείων | QR έλεγχος προσπέλασης αναγνωστών κώδικα |
| Επικοινωνία | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | NFC, κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος, κάρτα RFID |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Όνομα στοιχείων | QR έλεγχος προσπέλασης αναγνωστών κώδικα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | Wiegand σε &out το /USB/RS232/RS485 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID, κωδικός QR |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
|---|---|
| επίδειξη | 5 οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | 1280 * 720 |
| Κάμερα | κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου 200, υπέρυθρη κάμερα εικονοκυττάρου 100 |
| Επικοινωνία | Wifi, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Επίδειξη | 10 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης, δακτυλικό αποτύπωμα |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα TFT LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 4,3 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/RS485/WI-Fi/Wiegand το /USB |
| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |