| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | χωρητικός |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | TM-K2 |
| Όνομα προϊόντων | Ακολουθώντας σύστημα περιπόλου φρουράς ΠΣΤ |
| Εφαρμογή | εσωτερικός και υπαίθριος |
| Μέγεθος | 86*57*28mm |
| Πρότυπος αριθμός | TM-K2 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Σύστημα παρακολούθησης Tourd φρουράς |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε |
| Μέγεθος | 86*57*28mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Βάρος | 120g |
| Διαβάστε το χρόνο | 1 δεύτερος |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| δικτυακή επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Απόσταση αναγνώρισης | 00,5-2,5 μέτρα |