| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | χωρητικός |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνο ψηφιακό αριθμητικό πληκτρολόγιο Keyless κωδικού πρόσβασης αφής κλειδαριών πορτών δακτυλικών α |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού, ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, αλουμίνιο |
| Tuya APP | IOS, αρρενωπό |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Κατάλληλο πάχος πορτών | 4pcs μπαταρία AA 1.5V, λιμένας φόρτισης USB για την έκτακτη ανάγκη |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | χωρητικός |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μηχανικό κλειδί | Υποστήριξη |
| Διαστάσεις | 16.8*3.4cm |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μηχανικό κλειδί | υποστήριξη |
| Διαστάσεις | 16.8*3.4cm |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος έλεγχος προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων Rfid αριθμητικών πληκτρολογίων μετάλλων με Tu |
|---|---|
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 300 |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Communicat | Wiegand ΜΕΣΑ |
| Τρόπος εργασίας | αυτόνομος |