| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP/οδηγός USB |
| Τάση/ρεύμα | 9V/12V 1A |
| Επίδειξη | οθόνη 2.8inch TFT |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Λιμένας του /Battery παραγωγής ηλεκτρονόμων κλειδαριών |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10,0000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | TIMMY |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Επικοινωνία | TCP/IP/οδηγός της WI-Fi το /USB |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Λογισμικό υπολογιστών γραφείου και σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.8m3m |
| Όνομα προϊόντος | AI δυναμική συσκευή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR ; 4G Emmc |
| Φως πλήρωσης κάμερας | Πραγματικός αισθητήρας 1/2,9 ιντσών FOV 75° 2MP pixel έγχρωμη κάμερα υψηλής ευκρίνειας WDR ευρεία δυ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης 5 ιντσών IPS πλήρους προβολής |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα χωρητικό LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | Λιγότερο από 0.2s |
| Μέγεθος | 187*131*42mm |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |