| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα χωρητικό LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC |
| Λογισμικό | ελεύθερος |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | TIMMY |
| Ύφος εργασίας | off-$l*line ή on-line |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρική μπαταρία |
| Πρότυπο Numer | TM70 |
| Επίδειξη | επίδειξη 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Τάση/ρεύμα | 9V 1A |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετική λειτουργία | GPRS/Wifi (προαιρετικά) |
| D.S.T | Υποστήριξη |
|---|---|
| WiFi | Προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακό χρονικό όργανο καταγραφής |
| D.S.T | ναι |
|---|---|
| WIFI | προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Πρότυπος αριθμός | AP50 |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | χωρητικός |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, ταυτότητα, κωδικός πρόσβασης, φοίνικας |
|---|---|
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, WIFI (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5000/50000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 5000/50000 (προαιρετικός) |
| Αρχείο | 1.000.000 |
| επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |