| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| επίδειξη | Χρώμα LCD 2,4 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | USB, κίνηση λάμψης USB |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| Κάμερα | Ευρύ δυναμικό αισθητήρα WDR 1/5 ιντσών FOV 752 MP pixel ζωντανή υπέρυθρη κάμερα |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης LED και Διπλό φως πλήρωσης υπερύθρων (Αυτόματος έλεγχος σύμφωνα με το φως του περιβάλλο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS, HD 720*1280 |
| Θύρα επικοινωνίας | TCP/IP, USB-Type A (Υποστήριξη δίσκου U), Wifi, RS485 |
| Επίδειξη | Οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Επίδειξη | 2.8inch ζωηρόχρωμη επίδειξη |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Τοπική εφαρμογή υπολογιστών γραφείου και εφαρμογή σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| ROM | 8 GB (κανονική), επεκτάσιμη σε 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 2.8inch TFT |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |