| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ανίχνευση κινήσεων, οθόνη αφής HD, κάμερα χρώματος HD, νυχτερινή όραση |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (20,000/50,000 προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντος | AI δυναμική συσκευή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR ; 4G Emmc |
| Φως πλήρωσης κάμερας | Πραγματικός αισθητήρας 1/2,9 ιντσών FOV 75° 2MP pixel έγχρωμη κάμερα υψηλής ευκρίνειας WDR ευρεία δυ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης 5 ιντσών IPS πλήρους προβολής |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου συσκευές συμμετοχής |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, καρφίτσα, rfid, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |