| CPU | RK3568, τετραπύρηνος ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8 TOPS |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (Τυπικό) / Επεκτάσιμο |
| ROM | 8 GB (Τυπική) / Επέκταση σε 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής προσώπου AI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Δυναμική αναγνώριση προσώπου, rfid κάρτα, καρφίτσα |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | αριθμητικό πληκτρολόγιο αφής |
| επίδειξη | η οθόνη αφής 5 ίντσας hd, υπέρυθρες ακτίνες 200W ζει κάμερες |
| Πρόσωπο Resiter | πρότυπα 5000, (10000/50000 προαιρετικό) |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS |
|---|---|
| CPU, NPU | 1,2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Κάμερα | Ζωντανή κάμερα υπερύθρων 2MP πολύχρωμη WDR+ 2MP |
| Ανακοίνωση | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 Standard |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M ΟΔΓ |
| ROM | 4G EMMC |
| Ικανότητα χρηστών | 15000 (50000 προαιρετικά) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 5.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 4,3 ίντσας |