| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Αρχείο | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 854*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Ικανότητα προσώπου | 5000/50000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 5000/50000 (προαιρετικός) |
| Αρχείο | 1.000.000 |
| επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| FRR | <0> |
| ΜΑΚΡΙΑ | <0> |
| Τύπος | Φορητή βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής υπαλλήλων αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| ΕΜΒΟΛΟ | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Μέγεθος προϊόντος | 195mm*88mm*27,5mm |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |