| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Τύπος | Χρονική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 (50000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Όνομα προϊόντος | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Οθόνη | 5,0 ιντσών, HD 1280*720, χωρητική οθόνη αφής |
| CPU, NPU | 1,2 G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; eMMC Flash 4 GB |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Οθόνη | 4.3» οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 272*480 |
|---|---|
| Τύπος επαλήθευσης | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας LCD |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πλαισίων των του προσώπου οδηγήσεων |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| ROM | 8 GB (κανονική), επεκτάσιμη σε 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |