| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Ταχύτητα επαλήθευσης | ≤ 1 δεύτερος |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Αναγνώριση προσώπου | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο |
| Ασφάλεια δεδομένων | Κρυπτογραφημένος |
| Σε πραγματικό χρόνο έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Κάμερα | Έγχρωμη κάμερα 2 MPHD, κάμερα υπερύθρων 2 MP HD, Δυναμική ευρείας εμβέλειας |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5,0 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.8m3m |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Αρχείο | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |