| Όνομα προϊόντος | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Οθόνη | 5,0 ιντσών, HD 1280*720, χωρητική οθόνη αφής |
| CPU, NPU | 1,2 G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; eMMC Flash 4 GB |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Επικοινωνία | USB |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Αριθμό μοντέλου | TM1000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Ικανότητα καρτών | 3.000 |
| Επικοινωνία | USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | Wiegand σε &out το /USB/RS232/RS485 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID, κωδικός QR |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |