| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Εφεδρική μπαταρία | προαιρετικός |
|---|---|
| Μέγεθος επίδειξης | 2.8 οθόνη χρώματος TFT |
| Πρόσωπο/δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 1000/5000/5000/5000 |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Αριθμό μοντέλου | TM F650 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ψήφισμα | 800*480 |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |