| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 5.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 4,3 ίντσας |
| Υλικό κελύφους | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (επιτοίχια και προαιρετικά στηρίγματα τύπου πύλης) |
|---|---|
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Επίδειξη | 2.8inch ζωηρόχρωμη επίδειξη |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος στο χαρτοκιβώτιο με το σφουγγάρι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Διαταγή δειγμάτων 2~3 εργάσιμες ημέρες Μαζική διαταγή 6~12 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Western Union, D/P, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 45000 τμχ την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Λογισμικό υπολογιστών γραφείου και σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
|---|---|
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Απόσταση αναγνώρισης | 00,5-2,5 μέτρα |
| Ύφος προσδιορισμού | Συνδυασμός προσώπου, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, RFID |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα ηλεκτρονική χωρητική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 800*480P |
| Αναγνώριση | Αναγνωρίσεις ονόματος και αριθμού υπαλλήλων |
| Κάμερα | 100W υπέρυθρη κάμερα 200W ζωηρόχρωμη κάμερα εικονοκυττάρου HD |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 500000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 4,3 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |