| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Οθόνη επίδειξης | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Επαλήθευση | πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος, κάρτα ταυτότητας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1,500 (μπορεί να επεκτείνει 3.000) |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Card/PIN ικανότητα | 3000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα HD |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| επίδειξη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Τύπος πηγής ενέργειας | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
|---|---|
| Λογισμικό | Ανοίξτε το SDK |
| Ανακοίνωση | USB, 4G, WiFi, Δίκτυο |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Αναγνώριση | Πρόσωπο, κάρτα Mifare, PIN, |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |