| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Οθόνη | 4.3» οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 272*480 |
|---|---|
| Τύπος επαλήθευσης | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ύφος προσδιορισμού | Κωδικός πρόσβασης, πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα RFID |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών/καρφιτσών δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επικοινωνία | tcp/ip δίκτυο, USB, RS485, WIFI (προαιρετικό) |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα προσώπου | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Ύφος προσδιορισμού | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη χρώματος 2,8-ίντσας TFT |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦1.0s |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5.000 |