| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
| Επίδειξη | Οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Όνομα προϊόντων | Πραγματική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου προσώπων ορατού φωτός MachineMachine |
|---|---|
| Περιβάλλον | εσωτερική χρήση |
| Μέθοδος αναγνώρισης | Δάχτυλο/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB-οικοδεσπότης, WiFi |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
|---|---|
| επίδειξη | 5 οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | 1280 * 720 |
| Κάμερα | κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου 200, υπέρυθρη κάμερα εικονοκυττάρου 100 |
| Επικοινωνία | Wifi, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής προσώπου AI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Δυναμική αναγνώριση προσώπου, rfid κάρτα, καρφίτσα |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | αριθμητικό πληκτρολόγιο αφής |
| επίδειξη | η οθόνη αφής 5 ίντσας hd, υπέρυθρες ακτίνες 200W ζει κάμερες |
| Πρόσωπο Resiter | πρότυπα 5000, (10000/50000 προαιρετικό) |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.7% |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4v,2000 MA |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |