| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.8m3m |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα, διπλή κάμερα HD |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 5000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Επίδειξη | 2.8 " επίδειξη οθόνης |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 1000 πρόσωπο, 3.000 δακτυλικό αποτύπωμα/κωδικός πρόσβασης καρτών |
| Επικοινωνία | Ethernet/σύνδεση USB, WIFI &3G, 4G (προαιρετικό) |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Λιμένας του /Battery παραγωγής ηλεκτρονόμων κλειδαριών |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.7% |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4v,2000 MA |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Όνομα προϊόντος | Τερματικό δυναμικής αναγνώρισης προσώπου AI03F |
|---|---|
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
| NPU | 0.6Τ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 ιντσών HD IPS, Ανάλυση 1280*720 |
| Θύρα επικοινωνίας | TCP/IP, USB-Type A (Υποστήριξη δίσκου U), Wi-Fi |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |