| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 4 σε ένας: Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος στο χαρτοκιβώτιο με το σφουγγάρι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Διαταγή δειγμάτων 2~3 εργάσιμες ημέρες Μαζική διαταγή 6~12 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Western Union, D/P, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 45000 τμχ την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα προσώπου | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικός του προσώπου έλεγχος προσπέλασης |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Γλώσσα | Αγγλικά/ισπανικά/ταϊλανδικά/ισπανικά/ιταλικά/τουρκικά/αραβικά και ούτω καθεξής |
| σύστημα δικτύων | TCP/IP, τοπικό LAN C/S, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Τύπος πηγής ενέργειας | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
|---|---|
| Λογισμικό | Ανοίξτε το SDK |
| Ανακοίνωση | USB, 4G, WiFi, Δίκτυο |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Αναγνώριση | Πρόσωπο, κάρτα Mifare, PIN, |
| Συναλλαγές | 300.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |