| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |
| Επίδειξη | 2,8-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πλαισίων των του προσώπου οδηγήσεων |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, ταυτότητα, κωδικός πρόσβασης, φοίνικας |
|---|---|
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, WIFI (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Ύφος προσδιορισμού | Κωδικός πρόσβασης, πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα RFID |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών/καρφιτσών δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επικοινωνία | tcp/ip δίκτυο, USB, RS485, WIFI (προαιρετικό) |
| Ύφος προσδιορισμού | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη χρώματος 2,8-ίντσας TFT |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦1.0s |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5.000 |