| δικτυακή επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Τύπος | Φορητή βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής υπαλλήλων αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Επίδειξη | 2,8-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |