| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου συσκευές συμμετοχής |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, καρφίτσα, rfid, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πλαισίων των του προσώπου οδηγήσεων |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| δικτυακή επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Απόσταση αναγνώρισης | 00,5-2,5 μέτρα |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| Τύπος | Χρονική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 (50000 προαιρετικά) |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |