| Συσκευασία λεπτομέρειες | τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα καρτών | 5,000 (προαιρετικός) |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 οθόνη αφής ίντσας TFT |
| Γλώσσα | Αγγλικά και cOem υποστήριξης |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| ΕΜΒΟΛΟ | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Μέγεθος προϊόντος | 195mm*88mm*27,5mm |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Όνομα προϊόντος | AI δυναμική συσκευή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR ; 4G Emmc |
| Φως πλήρωσης κάμερας | Πραγματικός αισθητήρας 1/2,9 ιντσών FOV 75° 2MP pixel έγχρωμη κάμερα υψηλής ευκρίνειας WDR ευρεία δυ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης 5 ιντσών IPS πλήρους προβολής |
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Πληκτρολόγιο | Αγγίξτε το πληκτρολόγιο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Λίνουξ 3.10 |
| CPU | 800M Μονόπυρη ARM Cortex-A7 |
| NPU | 800G (0,8T) Hashrate |
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| ROM | 8 GB (κανονική), επεκτάσιμη σε 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |