| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα χωρητικό LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC |
| Λογισμικό | ελεύθερος |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | TIMMY |
| Ύφος εργασίας | off-$l*line ή on-line |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρική μπαταρία |
| Πρότυπο Numer | TM70 |
| Επίδειξη | επίδειξη 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Τάση/ρεύμα | 9V 1A |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετική λειτουργία | GPRS/Wifi (προαιρετικά) |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | ελεύθερος |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Επίδειξη | Οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |