| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Βάρος | 120g |
| Διαβάστε το χρόνο | 1 δεύτερος |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |
| Μοντέλο | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6GHz 12nm |
| ΕΜΒΟΛΟ | 4 GB |
| ROM | 64 GB |