| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | Χωρητικός αισθητήρας |
| Tuya App | IOS υποστήριξης και αρρενωπό σύστημα |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Fingerprint+PIN+card |
|---|---|
| Επίδειξη | 2.8inch ζωηρόχρωμη οθόνη επίδειξης |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 230.000 |
| Τυποποιημένη επικοινωνία | TCP/IP, οδηγός USB |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής ανίχνευσης προσώπου ορατού φωτός |
|---|---|
| Μέθοδος αναγνώρισης | Πρόσωπο/δακτυλικό αποτύπωμα/rfid/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5 ίντσας HD |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | χωρητικός |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Card/PIN ικανότητα | 3000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 2,8 ίντσας TFT |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τύπος | Βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής με τον αναγνώστη καρτών |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Τύπος | Χρονική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 (50000 προαιρετικά) |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα χωρητικό LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | Λιγότερο από 0.2s |
| Μέγεθος | 187*131*42mm |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |