| επίδειξη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Λειτουργία αναγνώρισης | Πρόσωπο/κωδικός πρόσβασης και συνδυασμός |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | ελεύθερος |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ύφος προσδιορισμού | Συνδυασμός προσώπου, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, RFID |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα ηλεκτρονική χωρητική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 800*480P |
| Αναγνώριση | Αναγνωρίσεις ονόματος και αριθμού υπαλλήλων |
| Κάμερα | 100W υπέρυθρη κάμερα 200W ζωηρόχρωμη κάμερα εικονοκυττάρου HD |
| Ύφος προσδιορισμού | Δυναμικό πρόσωπο, RFID, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Ταχύτητα FaceRecognition | ≦0.2s |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου έλεγχος προσπέλασης AI |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Κάμερα Bionular | 200W οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,10 |
| Επαλήθευση | Πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα RFID |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Επίδειξη | 2,8-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου σύστημα συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης |
|---|---|
| επίδειξη | 5,0 ίντσα, HD 720*1280, χωρητική οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.70% |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V συνεχές ρεύμα |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |