| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος στο χαρτοκιβώτιο με το σφουγγάρι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Διαταγή δειγμάτων 2~3 εργάσιμες ημέρες Μαζική διαταγή 6~12 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Western Union, D/P, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 45000 τμχ την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ικανότητα προσώπου | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 110000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Λογισμικό υπολογιστών γραφείου και σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Επίδειξη | 10 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης, δακτυλικό αποτύπωμα |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |