| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (20,000/50,000 προαιρετικό) |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | HD 720P |
| Αναγνώριση προσώπου | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο |
| Ασφάλεια δεδομένων | Κρυπτογραφημένος |
| Σε πραγματικό χρόνο έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Έγγραφο | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Υλικό κελύφους | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (επιτοίχια και προαιρετικά στηρίγματα τύπου πύλης) |
|---|---|
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |