| Όνομα προϊόντος | Τερματικό δυναμικής αναγνώρισης προσώπου AI03F |
|---|---|
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
| NPU | 0.6Τ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 ιντσών HD IPS, Ανάλυση 1280*720 |
| Θύρα επικοινωνίας | TCP/IP, USB-Type A (Υποστήριξη δίσκου U), Wi-Fi |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| Ψήφισμα | 1920 X 1080 |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ο χρόνος & η συμμετοχή, στεγανοποιούν/στεγανός |
| Επιλογές αποθήκευσης στοιχείων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός, υπαίθριος |
| Επικοινωνία | Γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902~928MHz και ΙΣΜΌΣ 865~868MHz, άλλα πρότυπα συχνότητας (που προσαρμόζονται) |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό προγραμματίσημη |
| Δύναμη RF | 0~30dBm, λογισμικό προγραμματίσημο |
| Σειρά ανάγνωσης | 20-35 μ (υψηλή δύναμη 0~8m) |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
| Ψήφισμα | 1920 X 1080 |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ο χρόνος & η συμμετοχή, στεγανοποιούν/στεγανός |
| Wiegand | Wiegand26 εισόδου-εξόδου |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός, υπαίθριος |
| Επικοινωνία | Γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |