| Όνομα προϊόντων | Πραγματική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου προσώπων ορατού φωτός MachineMachine |
|---|---|
| Περιβάλλον | εσωτερική χρήση |
| Μέθοδος αναγνώρισης | Δάχτυλο/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB-οικοδεσπότης, WiFi |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας HD |
| επίδειξη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα TFT LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Ικανότητα προσώπου | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 110000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Χρόνος & συμμετοχή |
| Ικανότητα καρτών | 2000 |
| Υλικό | Μέταλλο, αντι-βάνδαλος, IP68 αδιάβροχο |
| Στατικό ρεύμα | Λιγότερο από 3mA |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Όνομα στοιχείων | Μεγάλης απόστασης uhf αναγνώστης rfid |
| Διαχείριση χρηστών | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια δεδομένων | Κρυπτογραφημένος |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Ολοκληρώσεις | - Ναι, ναι. |
| Σε πραγματικό χρόνο έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |