| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ταυτότητα (ολοκλη |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| D.S.T | Ναι |
|---|---|
| WIFI | Προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Πρότυπος αριθμός | AP50 |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Υποστηριγμένα πρωτόκολλα | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902~928MHz και ΙΣΜΌΣ 865~868MHz, άλλα πρότυπα συχνότητας (που προσαρμόζονται) |
| Λιμένες επικοινωνίας | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό προγραμματίσημη |
| Δύναμη RF | 0~30dBm, λογισμικό προγραμματίσημο |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικός του προσώπου έλεγχος προσπέλασης |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Γλώσσα | Αγγλικά/ισπανικά/ταϊλανδικά/ισπανικά/ιταλικά/τουρκικά/αραβικά και ούτω καθεξής |
| σύστημα δικτύων | TCP/IP, τοπικό LAN C/S, WIFI |
| Ικανότητα καρτών | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 1000 |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Communicat | TCP/IP/WI-Fi (προαιρετική)/RS485 |
| Γλώσσες | Αγγλικά/ιταλικά/ισπανικά/τουρκικά/κορεατικά/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 8dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Χρήση | Να περιοδεύσει περιπόλου ασφάλειας |
|---|---|
| Τύπος καρτών | RFID 125KHz |
| Απόσταση ανάγνωσης | 35cm |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |