| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.8m3m |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 οθόνη αφής ίντσας TFT |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Ικανότητα καρτών | 3,000 (προαιρετικός) |
| Επικοινωνία | Wifi/Drive μανδρών TCP/IP/USB |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα κούτσουρων | 1.000.000 |
| Κάρτα | Πρότυπα με την κάρτα ταυτότητας (η κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος είναι προαιρετική) |
| Επικοινωνία | Wifi/Drive μανδρών TCP/IP/USB |