| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (προαιρετικά 50.000) |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Λειτουργία αναγνώρισης | Πρόσωπο/κωδικός πρόσβασης και συνδυασμός |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Σύστημα λειτουργίας | Linux |
|---|---|
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα οθόνη υψηλός-Defination ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ψήφισμα | 800X480 |
| Ταχύτητα αναγνώρισης προσώπου | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 4 σε ένας: Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα καρτών | 5,000 (προαιρετικός) |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 οθόνη αφής ίντσας TFT |
| Γλώσσα | Αγγλικά και cOem υποστήριξης |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5,0 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| RAM/ROM | 256M ΟΔΓ 4G EMMC |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| επίδειξη | 5» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ψήφισμα | 720*1280 |
| Γλώσσα | Φωνή αγγλικών, ισπανικών, τουρκικών και άλλη 20 εθνικών γλωσσών、 |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα/Αγγλικά (Κανονικό) |
|---|---|
| Χωρητικότητα χρήστη (Άτομα) | Πρότυπο 5000 (επεκτάσιμο σε 50000) |
| Ικανότητα προσώπου | Πρότυπο 5000 (επεκτάσιμο σε 50000) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | Ελεύθερα διαμορφώσιμο |
| Χωρητικότητα κάρτας | Πρότυπο 5000 (επεκτάσιμο σε 50000) |