| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Specical | IP65/67 αδιάβροχος |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A-5A |
| Όνομα προϊόντων | Πραγματική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου προσώπων ορατού φωτός MachineMachine |
|---|---|
| Περιβάλλον | εσωτερική χρήση |
| Μέθοδος αναγνώρισης | Δάχτυλο/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB-οικοδεσπότης, WiFi |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας HD |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| επίδειξη | 5» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ψήφισμα | 720*1280 |
| Γλώσσα | Φωνή αγγλικών, ισπανικών, τουρκικών και άλλη 20 εθνικών γλωσσών、 |
| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| FRR | <0> |
| ΜΑΚΡΙΑ | <0> |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ανίχνευση κινήσεων, οθόνη αφής HD, κάμερα χρώματος HD, νυχτερινή όραση |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Τύπος | Φορητή βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής υπαλλήλων αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής προσώπου AI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Δυναμική αναγνώριση προσώπου, rfid κάρτα, καρφίτσα |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | αριθμητικό πληκτρολόγιο αφής |
| επίδειξη | η οθόνη αφής 5 ίντσας hd, υπέρυθρες ακτίνες 200W ζει κάμερες |
| Πρόσωπο Resiter | πρότυπα 5000, (10000/50000 προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Ζωντανή μηχανή συμμετοχής αναγνώρισης προσώπου ορατού φωτός |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Outdoor/IP65 προστασία |
| Μέθοδος αναγνώρισης | Δάχτυλο/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5 ίντσας HD |
| Ικανότητα προσώπου | 5,000 (50.000 είναι προαιρετικά) |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πλαισίων των του προσώπου οδηγήσεων |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |