| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| επίδειξη | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ανίχνευση κινήσεων, οθόνη αφής HD, κάμερα χρώματος HD, νυχτερινή όραση |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (20,000/50,000 προαιρετικό) |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου συσκευές συμμετοχής |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, καρφίτσα, rfid, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα κούτσουρων | 1.000.000 |
| Κάρτα | Πρότυπα με την κάρτα ταυτότητας (η κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος είναι προαιρετική) |
| Επικοινωνία | Wifi/Drive μανδρών TCP/IP/USB |