| επίδειξη | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής ανίχνευσης προσώπου ορατού φωτός |
|---|---|
| Μέθοδος αναγνώρισης | Πρόσωπο/δακτυλικό αποτύπωμα/rfid/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5 ίντσας HD |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Τύπος | Βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής με τον αναγνώστη καρτών |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου έλεγχος προσπέλασης AI |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Κάμερα Bionular | 200W οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,10 |
| Επαλήθευση | Πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα RFID |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| επίδειξη | οθόνη αφής 5,0 ίντσας |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (10000/50000 προαιρετικό) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 (10000/50000 προαιρετικό) πρότυπα ταυτότητας, ολοκληρωμένο κύκλωμα προαιρετικό |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Διοφθαλμική κάμερα | 2MP οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| OS | Android 13.0 |
|---|---|
| Υπαγόρευση φωνής | Αγγλικά και άλλα |
| Εξωτερικός συναγερμός | Υποστήριξη |
| Συνδεσιμότητα | WI-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 100.000 |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |