| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Έγγραφο | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Όνομα προϊόντος | HF6 φορητή συσκευή Android Facial Time Attendance Device |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| Τύπος κάρτας SIM | Διπλές κάρτες Nano SIM (συμβατές με όλα τα δίκτυα 4G) |
| Λειτουργία δικτύου | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.7% |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4v,2000 MA |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
|---|---|
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Απόσταση αναγνώρισης | 00,5-2,5 μέτρα |
| Δωρεάν λογισμικό παρακολούθησης | Λογισμικό επιφάνειας εργασίας και Λογισμικό σύννεφου που βασίζεται στο διαδίκτυο |
|---|---|
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |