| Όνομα προϊόντος | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Οθόνη | 5,0 ιντσών, HD 1280*720, χωρητική οθόνη αφής |
| CPU, NPU | 1,2 G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; eMMC Flash 4 GB |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Όνομα προϊόντος | AI δυναμική συσκευή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR ; 4G Emmc |
| Φως πλήρωσης κάμερας | Πραγματικός αισθητήρας 1/2,9 ιντσών FOV 75° 2MP pixel έγχρωμη κάμερα υψηλής ευκρίνειας WDR ευρεία δυ |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης 5 ιντσών IPS πλήρους προβολής |
| Λειτουργικό Σύστημα | Λειτουργικό σύστημα Linux |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Λειτουργία αναγνώρισης | Πρόσωπο, Δακτυλικό αποτύπωμα, PIN, Κάρτα |
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| ROM | 8 GB (κανονική), επεκτάσιμη σε 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| ΕΜΒΟΛΟ | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Μέγεθος προϊόντος | 195mm*88mm*27,5mm |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS |
|---|---|
| CPU, NPU | 1,2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Κάμερα | Ζωντανή κάμερα υπερύθρων 2MP πολύχρωμη WDR+ 2MP |
| Ανακοίνωση | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 Standard |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| Κάμερα | Ευρύ δυναμικό αισθητήρα WDR 1/5 ιντσών FOV 752 MP pixel ζωντανή υπέρυθρη κάμερα |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης LED και Διπλό φως πλήρωσης υπερύθρων (Αυτόματος έλεγχος σύμφωνα με το φως του περιβάλλο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS, HD 720*1280 |
| Θύρα επικοινωνίας | TCP/IP, USB-Type A (Υποστήριξη δίσκου U), Wifi, RS485 |
| Τύπος | Βιομετρική καταγραφή χρόνου, ρολόι καρτών διάτρησης, μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επίδειξη | Χωρητική οθόνη αφής 5,0 ιντσών HD Corning Gorilla Glass 4 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |