| Πρότυπο όνομα | Η ασφάλεια φρουρεί το ενεργό ραβδί περιπόλου συστημάτων Rfid |
|---|---|
| Υλικό περίπτωσης | Περίπτωση κραμάτων με τον επαφέα ανοξείδωτου |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP-67 |
| RFID Frenquency | khz 125 |
| Επικοινωνία | USB |
| Όνομα στοιχείων | Ακολουθώντας σύστημα περιπόλου φρουράς ΠΣΤ |
|---|---|
| RFID | khz 125 |
| Μπαταρία | μπαταρία λίθιου 1.800 mah |
| Λογισμικό | Λογισμικό σύννεφων |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, εξορυκτική βιομηχανία |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχο Rfid ασφάλειας σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς ΠΣΤ ακολουθώντας |
|---|---|
| RFID | 125Khz |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | αδιάβροχη/προστατευόμενη από τους κραδασμούς/η πτώση αντιστέκεται |
| Μπαταρία | μπαταρία λίθιου 1800 mah |
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Πρότυπο όνομα | Σε απευθείας σύνδεση σύστημα παρακολούθησης περιπόλου φρουράς συστημάτων γύρου φρουράς RFID |
|---|---|
| Ποσοστό IP | IP67 |
| Απόσταση ανάγνωσης | 35cm |
| Χρόνος χρέωσης | 2-3 ώρες |
| Εφεδρικός | 1 ΜΗΝΑΣ |
| Χρήση | Περίπολος ασφάλειας |
|---|---|
| Απόσταση ανάγνωσης | 35cm |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE FCC |
| Διαβάστε το πρότυπο | RFID 125KHz |
|---|---|
| Λογισμικό | Υπολογιστής γραφείου/σύννεφο |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, επιτραπέζιο λογισμικό |
| Απόσταση | 35cm |
| Στεγανοποιήστε | ναι |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | TM-K2 |
| Όνομα προϊόντων | Ακολουθώντας σύστημα περιπόλου φρουράς ΠΣΤ |
| Εφαρμογή | εσωτερικός και υπαίθριος |
| Μέγεθος | 86*57*28mm |
| Πρότυπος αριθμός | TM-K2 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Σύστημα παρακολούθησης Tourd φρουράς |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε |
| Μέγεθος | 86*57*28mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Χρήση | Να περιοδεύσει περιπόλου ασφάλειας |
|---|---|
| Τύπος καρτών | RFID 125KHz |
| Απόσταση ανάγνωσης | 35cm |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |