| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Βάρος | 120g |
| Διαβάστε το χρόνο | 1 δεύτερος |
| Πρότυπο όνομα | Ακολουθώντας σύστημα γύρου φρουράς ΠΣΤ αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP-67 |
| RFID Frenquency | NFC κολλά 13,56 MHZ |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI, πραγματικός χρόνος φορτώστε |
| Ψήφισμα | 480*800 |
| Πρότυπο όνομα | Σε απευθείας σύνδεση σύστημα παρακολούθησης περιπόλου φρουράς συστημάτων γύρου φρουράς RFID |
|---|---|
| Υλικό περίπτωσης | Υλικό PVC |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| RFID Frenquency | 125kHz |
| Συναλλαγή στοιχείων | Επιτραπέζιο λογισμικό uapdate |
| Πρότυπο όνομα | TM-K2 |
|---|---|
| Υλικό κάλυψης | Πλαστικό ABS |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Κάρτα RFID | 125KHz συχνότητα |
| Συναλλαγή στοιχείων | Ασύρματος πραγματικός χρόνος |