| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR κώδικας/γραμμωτός κώδικας |
|---|---|
| Τρόπος αποκωδικοποίησης | Αποκωδικοποίηση εικόνας |
| Τύπος καρτών | Κάρτα της EM το /IC |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ανάγνωσης | Auto-induction, υπαινιγμός ηχητικών σημάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3- 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εφεδρική μπαταρία | προαιρετικός |
|---|---|
| Μέγεθος επίδειξης | 2.8 οθόνη χρώματος TFT |
| Πρόσωπο/δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 1000/5000/5000/5000 |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Αριθμό μοντέλου | TM F650 |