| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Βάρος | 120g |
| Διαβάστε το χρόνο | 1 δεύτερος |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |
| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| FRR | <0> |
| ΜΑΚΡΙΑ | <0> |
| Ικανότητα προσώπου | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 110000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi (προαιρετική)/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 300.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Πρότυπος αριθμός | TDS19 |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Χρόνος & συμμετοχή |
| Υλικό | Μέταλλο, αντι-βάνδαλος, IP68 αδιάβροχο |