| επίδειξη | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα κούτσουρων | 1.000.000 |
| Κάρτα | Πρότυπα με την κάρτα ταυτότητας (η κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος είναι προαιρετική) |
| Επικοινωνία | Wifi/Drive μανδρών TCP/IP/USB |
| Επίδειξη | Οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερη SDK χρονική μηχανή συμμετοχής συστημάτων αναγνώρισης προσώπου σύννεφων βιομετρική |
|---|---|
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, WIFI (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.500 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ύφος προσδιορισμού | Συνδυασμός προσώπου, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, RFID |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα ηλεκτρονική χωρητική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 800*480P |
| Αναγνώριση | Αναγνωρίσεις ονόματος και αριθμού υπαλλήλων |
| Κάμερα | 100W υπέρυθρη κάμερα 200W ζωηρόχρωμη κάμερα εικονοκυττάρου HD |
| CPU | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| Κάμερα | Ευρύ δυναμικό αισθητήρα WDR 1/5 ιντσών FOV 752 MP pixel ζωντανή υπέρυθρη κάμερα |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης LED και Διπλό φως πλήρωσης υπερύθρων (Αυτόματος έλεγχος σύμφωνα με το φως του περιβάλλο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS, HD 720*1280 |
| Θύρα επικοινωνίας | TCP/IP, USB-Type A (Υποστήριξη δίσκου U), Wifi, RS485 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5,000 |
| Επίδειξη | 2.8inch ζωηρόχρωμη επίδειξη |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS |
|---|---|
| CPU, NPU | 1,2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Κάμερα | Ζωντανή κάμερα υπερύθρων 2MP πολύχρωμη WDR+ 2MP |
| Ανακοίνωση | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 Standard |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |