| Τύπος | Βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής με τον αναγνώστη καρτών |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Αναγνώριση προσώπου | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο |
| Ασφάλεια δεδομένων | Κρυπτογραφημένος |
| Σε πραγματικό χρόνο έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Fingerprint+PIN+card |
|---|---|
| Επίδειξη | 2.8inch ζωηρόχρωμη οθόνη επίδειξης |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 230.000 |
| Τυποποιημένη επικοινωνία | TCP/IP, οδηγός USB |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Λογισμικό υπολογιστών γραφείου και σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |